O NAS

MONUMI czyli kto?

Monumi czyli My - rodzice Dzieciaków z wielką potrzebą mazania, kolorowania i bazgrania; rodzice przerażeni zalewem głupich, plastikowych zabawek, którzy postanowili stworzyć świat kolorowanek w „nieco” większym rozmiarze, świat rządzony wyobraźnią, który wciąga nie tylko dzieci.
Kiedy powstawała pierwsza nasza kolorowanka podłogowa założenia były proste.
Po pierwsze - ma być duuuużo do kolorowania.
Po drugie - ma być ciekawie, wciągająco i kreatywnie.
Po trzecie - stwarzamy sytuację, kiedy wyłączamy telewizor, komputer i skupiamy się razem z dzieckiem nad twórczą, wyciszającą czynnością, która jednocześnie będzie trenować małą rączkę naszego dziecka.
Po czwarte - jedynym ograniczenie dla naszego kolorowania ma być nasza wyobraźnia.
Po piąte - w związku z „po czwarte”, nasze podłogi i dywany mają być bezpieczne.
I takie są właśnie nasze kolorowanki. Wykonane z dbałością o każdy szczegół, solidne, trwałe, bogato ilustrowane, wciągające. Pierwsze powstały „księżniczki”. A zaraz po nich „zoo” i „budowa”, bo szybko okazało się, że nasze kolorowanki sprawiają mnóstwo radości nie tylko naszym dzieciomi nam. Wielu naszych znajomych odkryło w sobie ogromną potrzebę wspólnego bazgrania z dzieciakami i radość z wyczarowywania absolutnie niepowtarzalnych wielkich obrazów.
My od tamtego czasu zużyliśmy niezliczoną ilość kredek i flamastrów, a w naszych głowach roi się od coraz to nowych pomysłów. Dziś Monumi to nie tylko kolorowanki podłogowe (przez naszą ukochaną ilustratorkę zwane pieszczotliwie kolorowanami). Monumi to także KOLOROmiarki, czyli miarki wzrostu do kolorowania. Monumi to Edukacyjne arkusze XXL, czyli dużo kolorowania i łamigłówki w jednym. Monumi to dużo kolorowania w wymiarze 3D, bo w naszej ofercie znajdziecie też Kamieniczki, Domki i Parking - stabilne, trwałe konstrukcje, które gwarantują długie godziny dobrej zabawy. I wszystko do kolorowania - kredkami, flamastrami, farbami, oklejania brokatem, naklejkami i co tam tylko dzieciakom (albo Wam) przyjdzie do głowy.

Zapraszamy do świata Monumi, świata wyobraźni i zabawy.

Napisz do nas

Gdzie kupić

Polub nas