O Monumi

o nas

MONUMI to zespół ludzi, dla których praca jest pasją, a szczęście dziecka to główna nagroda za kreatywne tworzenie zabawek, które bawią i uczą. Staranny dobór grupy specjalistów opracowujących materiały, zarówno pod kątem merytorycznym jak i artystycznym, ukierunkowany jest na to, by nasze produkty efektywnie wpływały na rozwój intelektualny dzieci.

Opracowujemy kolorowanki przeznaczone dla różnych grup odbiorców, uwzględniające ich potrzeby estetyczne i intelektualne.
8
lat
na rynku
Własny zakład produkcyjny
Ważnym elementem firmy jest zakład produkcyjny, gdzie przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, powstają nasze kolorowanki. Dzięki ponad stu parom rąk i serc spełniamy oczekiwania troskliwych rodziców        i najmłodszych odbiorców. Chcąc utrzymać stałą kontrolę nad jakością naszych produktów, dokładnie monitorujemy większość procesów produkcyjnych. Świadomie wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i dokładnie dobieramy surowce, by spełnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i ekologii.  
Certyfikaty
O współpracy
Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy z nowymi partnerami, która będzie opierała się na wzajemnych korzyściach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w celu ewentualnego spotkania bądź podjęcia współpracy
MONUMI Katalog
przykłady cross-merchandisingu
Monumi w gazetkach promocyjnych i na bilbordach
Formularz kontaktowy
Czy masz jeszcze pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych produktach? Wypełnij poniższy formularz i skontaktujemy  z Tobą